Parter z ogrodem. Możliwość 2 niezależnych lokali.

lokalizacja: Sopot, gen. Władysława Sikorskiego

1 470 000 PLN

15 996 PLN / m2

Opis nieruchomości

Wyjątkowe i bardzo przestronne mieszkanie z ogrodem w doskonałej części Sopotu. W cenie mieszkania trzy naziemne miejsca postojowe oraz pokaźna piwnica. Mieszkanie daje możliwość podziału na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami. 

Mieszkanie położone jest w Sopocie Górnym - dzielnica położona w centrum miasta, granicząca od północy z Przylesiem i Lisim Wzgórzem, od wschodu z Dolnym Sopotem i Centrum, od południa z Zajęczym Wzgórzem, a od zachodu z Osiedlem Mickiewicza i Sopockim Lasem znana z kulturowych i przyrodniczych walorów turystycznych.

W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz liczne ścieżki rekreacyjne, rowerowe, biegowe czy piękne parki, m.in. Sanitariuszki Inki, Łysa Góra, Stadion Leśny, Lasy Sopockie czy wreszcie słynna Opera Leśna. Odległość do molo to zaledwie 1400m.

Mieszkanie posiada bardzo duże możliwości aranżacyjne w tym podział na dwa zupełnie niezależne apartamenty. 

Mieszkanie ma 91,9m2 i aktualnie składa się z
Obszernego salonu,
garderoby,
trzech pokoi, 
łazienki z wanną,
osobnej toalety.

Do mieszkania przynależy piwnica oraz trzy naziemne miejsca postojowe. 

____
Oferujemy pomoc w bezpiecznym finansowaniu z ubezpieczeniem zadatku i bezpłatnym ubezpieczeniem mieszkania na okres 12 miesięcy. Zapraszam do bezpłatnego zbadania zdolności kredytowej i sprawdzenia ofert ponad 20 banków.

Zapraszam na prezentację, a w razie pytań pozostaje do dyspozycji.

Plany Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Maciej Siemaszko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.