BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!
Szukasz mieszkania, które daje więcej możliwości niż klasyczna kawalerka?
Ta nieruchomość o powierzchni 34 m² została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i pozwala na wydzielenie niezależnej sypialni, tworząc wygodne mieszkanie 2-pokojowe.
Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2026 roku, wykonanym z dbałością o estetykę oraz komfort przyszłych mieszkańców. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.
Najważniejsze atuty:
- 34 m² z możliwością aranżacji na 2 pokoje,
- nowoczesny budynek z 2026 roku,
- funkcjonalny układ pomieszczeń,
- duże możliwości własnej aranżacji wnętrza,
- idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja.
Nowe budownictwo zapewnia wysoki standard części wspólnych, nowoczesną architekturę oraz niższe koszty eksploatacji w porównaniu ze starszymi budynkami. To propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę i wygodę codziennego życia.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji - chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz przedstawię szczegóły oferty.