Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92,48 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz Obwodnicy Trójmiasta. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia, bliskość terenów zielonych oraz funkcjonalny układ pomieszczeń.
W okolicy znajdują się liczne tereny rekreacyjne, parki co czyni tę nieruchomość doskonałym wyborem dla rodzin oraz osób aktywnych.
Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się wiatrołap, toaleta, przestronny salon z aneksem kuchennym, klatka schodowa oraz garaż. Piętro obejmuje korytarz, dużą łazienkę, sypialnię, dodatkowy pokój oraz funkcjonalną garderobę.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest prywatny ogród, który stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku, organizacji spotkań rodzinnych czy grillowania z przyjaciółmi. To również bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci. Przestronny garaż zapewnia ochronę samochodu przed warunkami atmosferycznymi oraz dodatkowe miejsce do przechowywania rowerów i sprzętu sportowego.
To wyjątkowa inwestycja łącząca nowoczesny styl życia, komfort oraz świetną lokalizację.
Bliźniak z ogrodem blisko Obwodnicy Trójmiasta
lokalizacja: Gdańsk, Stężycka
880 000,00 PLN
9 515,57 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Gdańsk, Stężycka
- Powierzchnia:92,48 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 2027
- Piętro: 0 z 1
- Numer oferty: HEX731752
- Cena: 880 000,00 PLN
- Cena za m2: 9 515,57 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Home Experts