Apartament inwestycyjny w Grano

lokalizacja: Gdańsk, Pszenna

1 350 000 PLN

32 304 PLN / m2

Opis nieruchomości

Apartament w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w śródmieściu Gdańska. 2 pokoje na 4 piętrze w Grano wybudowanym przez dewelopera Dekpol przy ulicy Pszennej, to doskonała lokata kapitału, która może służyć jako apartament wakacyjny i na wynajem. Posiada on pracujący kalendarz i zarządzany jest obecnie przez firmę, obsługującą najem. Więc obecnie jest całkowicie bezobsługowy. 

Cechy:


  • 41,79 m2 

  • 2 pokoje

  • 4/5 piętro z windą

  • Hala garażowa

  • Komórka lokatorska 3,2m2

  • w pełni wyposażony

  • sprzedawany z kalendarzem najmu i możliwością kontynuacji zarządzania przez obecną firmę.

  • czynsz ok 650zł

  • możliwość korzystania ze wszelkich udogodnień hotelu, basen, spa, restauracje.Inwestycja:

Inwestycja powstała w ścisłym Śródmieściu Gdańska, w sąsiedztwie najbardziej znanych gdańskich zabytków, Głównego Miasta, szerokiej oferty kulturalnej, gastronomicznej, rozrywkowej. To jedna z najciekawszych lokalizacji w Gdańsku.

Grano to po włosku pszenica. Architektura budynku nawiązuje do dawnej zabudowy Gdańska, a jego bryła przypomina historyczne spichlerze - znak rozpoznawczy tej części miasta. Zabytkowe otoczenie zobligowało autorów do zaprojektowania budynku, który połączył nowoczesną architekturę z bogatą historią tej części miasta. W koncepcji zadbano o takie detale jak: historyczne podziały parcelacyjne, kształty dachów czy właśnie charakterystyczne bryły nawiązujące do znajdujących się tu niegdyś licznych spichlerzy.

W Grano Residence znajduje się 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 31 do 87 m kw. i strukturze od 1 do 3 pokoi. Lokale przeznaczone są zamieszkania, jak i pod wynajem.

Pod całym kompleksem na który składa się również Hotel Grano zaplanowano łącznie 174 miejsca postojowe.

Projekt budynku powstał w pracowni KD Kozikowski Design.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Mariusz Zimnowodzki
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.