Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,89 m², położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji nad Motławą, w prestiżowej części Śródmieścia Gdańska.
To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości premium z ponadprzeciętnym widokiem, świetnym nasłonecznieniem oraz wysokim potencjałem inwestycyjnym.
Najważniejsze informacje
* powierzchnia: 37,89 m²
* 4. piętro
* ekspozycja południowa
* widok na Motławę oraz panoramę Śródmieścia Gdańska
* balkon 5 m² z systemową zabudową oraz szklanymi balustradami
* stan deweloperski
* duże drewniane okna trzyszybowe
* system smart home w standardzie
* miejsce postojowe w hali garażowej
* rynek pierwotny — brak podatku PCC dla kupującego
* forma sprzedaży: cesja lub polubowne rozwiązanie ze wskazaniem nabywcy
Funkcjonalny układ
Mieszkanie składa się z:
* salonu z aneksem kuchennym,
* sypialni,
* łazienki,
* przedpokoju,
* balkonu.
Przemyślany układ zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz bardzo dobre doświetlenie wnętrz dzięki dużym przeszkleniom i południowej ekspozycji.
Komfort i standard
Lokal wyróżnia się nowoczesnym standardem wykonania.
W mieszkaniu zastosowano duże drewniane okna trzyszybowe, które zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną i termiczną oraz podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.
Wysoki standard inwestycji:
• Energooszczędne i ekologiczne panele fotowoltaiczne
• Wewnętrzna siłownia
• Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych
• Okna drewniane trzyszybowe najwyższej jakości
• Hala garażowa i system antyoblodzeniowy
• Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych
• Udogodnienia dla rowerzystów
• Ładowarki do samochodów elektrycznych
• Smart House
• Ściany i sufity malowane na biało
• Przygotowanie do instalacji klimatyzacji
• Przechowalnia bagażu, przestrzeń dla przesyłek
Wyjątkowy widok i gwarancja przestrzeni
Największym wyróżnikiem nieruchomości jest jej położenie oraz trwałość walorów widokowych.
Mieszkanie znajduje się w pierwszym etapie inwestycji, dzięki czemu kolejne budynki powstaną wyłącznie od strony północnej i zachodniej. Oznacza to, że południowy widok na Motławę oraz panoramę Śródmieścia pozostanie zachowany przez lata.
Kolejny etap inwestycji planowany jest dopiero na II kwartał 2028 roku.
Warto również podkreślić, że wszystkie mieszkania dwupokojowe z tej strony inwestycji zostały już sprzedane.
Balkon i ekspozycja
Przestronny balkon o powierzchni 5 m² wyposażony został w nowoczesne szklane balustrady oraz systemową zabudowę.
Południowa ekspozycja sprawia, że mieszkanie jest doskonale nasłonecznione przez większą część dnia.
Korzystny harmonogram płatności
Atutem oferty jest również harmonogram płatności 20/80, co oznacza:
* 20% płatności obecnie,
* 80% przy odbiorze mieszkania.
To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo finansowe i komfort zakupu.
Miejsce postojowe
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.
Aktualna cena miejsca postojowego w inwestycji wynosi 55 000 zł.
Dodatkowe informacje
Forma sprzedaży:
* cesja praw z umowy deweloperskiej
lub
* polubowne rozwiązanie umowy ze wskazaniem nowego nabywcy.
Ze względu na rynek pierwotny kupujący nie płaci podatku PCC.
To wyjątkowa propozycja zarówno dla osób szukających apartamentu do zamieszkania, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości premium w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska.
Pomoc w finansowaniu
Zapewniamy również wsparcie w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości.
Nasi doświadczeni doradcy kredytowi pomagają w:
* analizie zdolności kredytowej,
* wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu,
* przeprowadzeniu całego procesu finansowania krok po kroku.
Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Apartament nad Motławą/Ostatni południowy/Cesja
lokalizacja: Gdańsk, Stępkarska
935 000,00 PLN
24 676,70 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście, Stępkarska
- Powierzchnia:37,89 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 4 z 7
- Numer oferty: HEX360271
- Cena: 935 000,00 PLN
- Cena za m2: 24 676,70 PLN