4 pokojowy apartament na kameralnym osiedlu

lokalizacja: Gdańsk, Kartuska

1 108 380 PLN

12 851 PLN / m2

Opis nieruchomości

KUP BEZ PODATKU PCC i  BEZ PROWIZJI
Zadzwoń 797-697-020 i umów się na spotkanie w biurze lub na prezentację w miejscu inwestycji.

UBEZPIECZAMY TRANSAKCJĘ i POMAGAMY W UZYSKANIU FINANSOWANIA

Mamy dla Państwa ofertę, apartamentu 4 pokojowego z odbiorem na czerwiec 2023 roku. Apartament jest częścią kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Gdańskich Siedlcach, jedynie 2 km od Dworca Gdańsk Główny i Starego Miasta.

Do każdego z mieszkań istnieje możliwość zakupu miejsc postojowych w hali od 37 800zł brutto i komórek lokatorskich od 3240zł brutto za m2 

Osiedle składać się będzie z 4, 4-kondygnacyjnych budynków. Na osiedlu do dyspozycji mieszkańców będzie strefa fitness, a w części budynków na parterze przewidziano miejsce na lokale usługowe, które uzupełnią ofertę usług dostępnych na osiedlu.

 

Niewątpliwym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej (tramwaj i autobus) oddalone są o 450m od terenu osiedla. W pobliżu również szkoły, przedszkola oraz liczne sklepy i usługi. 

Jeżeli szukasz enklawy ciszy i spokoju, a jednocześnie chcesz mieszkać w centrum miasta. Zadzwoń i umów się na spotkanie.
W ofercie mam również inne apartamenty na tej inwestycji.

"Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia"
Prezentowane fotografie wnętrz są przykładowymi wizualizacjami.

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Mariusz Zimnowodzki
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa