Apartament z dużym balkonem i widokiem, wykończony

lokalizacja: Gdańsk, Stanisława Lema

630 000 PLN

13 994 PLN / m2

Opis nieruchomości

Słoneczny, przytulny apartament o powierzchni 45 m2, zlokalizowany przy ul. Lema, w inwestycji Słoneczna Morena, dewelopera Robyg.

Nieruchomość zlokalizowana jest na 6. piętrze 7-piętrowego budynku i składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Istnieje również możliwość zakupu komórki lokatorskiej (7 500 zł) i miejsca postojowego zewnętrznego (22 500 zł). Mieszkanie dwustronne, dzięki wykorzystaniu okna narożnego jest bardzo jasne przez większą część dnia. Oprócz tego, lokale znajdujące się w tej inwestycji charakteryzują się bardzo dużymi, wygodnymi balkonami, z możliwością aranżacji części wypoczynkowej.

Mieszkanie przeszło generalny remont w 2021 roku, zgodnie z aranżacją projektanta wnętrz. Wymieniono między innymi zabudowę w łazience, armaturę, wykonano nowe gładzie, przearanżowano część instalacji elektrycznej i dodano nowe punkty świetlne i gniazdka. Wymieniono również sprzęt RTV i AGD na nowy.
Nieruchomość wyposażono również w system Smart House, pozwalający na kontrolę wejścia/wyjścia, oświetlenia i regulację temperatury.
Apartament posiada swój profil na portalach Booking i AirBNB, z bardzo wysokimi ocenami gości i cieszy się dużym zainteresowaniem.
Budynek wybudowano w 2015 roku i znajduje się w nowoczesnej, doskonale skomunikowanej i rozwiniętej okolicy, otoczony pokaźną ilością usług, sklepów i galerii handlowych. W zasięgu kilkuminutowego spaceru przystanki autobusowe i linia tramwajowa. Morena jest doskonałym wyborem dla osób pragnących miejskiej, dobrze skomunikowanej lokalizacji, z zachowaniem dużej ilości terenów zielonych i rekreacyjnych.
Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego. Zapewniam profesjonalną obsługę transakcyjną i pomoc w uzyskaniu finansowania.

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Filip Piotrowski
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa