Kameralne 2 pokoje w pobliżu lasu

lokalizacja: Gdańsk, Stokłosy

444 000 PLN

8 408 PLN / m2

Opis nieruchomości


  • KUP BEZ PCC

  • KUP BEZ PROWIZJI

  • NASI DORADCY FINANSOWI POMAGAJĄ W UZYSKANIU KREDYTUNa sprzedaż mieszkanie na kameralnym i doskonale skomunikowanym osiedlu znajdującym się na Gdańskich Kokoszkach.

Powierzchnia: 52,81m2
Salon z aneksem: 28,21m2
Sypialnia: 11,60m2
Łazienka: 5,71m2
Hall: 5,96m2 
pomieszczenie gosp. 1,34m2
Ogródek/taras: 62m2 / 13,34m2

Odbiory mieszkań i domów przewidujemy na wrzesień 2022 roku.
Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Stokłosy zaraz obok rozbudowywanej ulicy Kartuskiej, która zapewni doskonały dojazd do centrum Gdańska.

Na terenie osiedle przewidziano kameralną jedno piętrową zabudowę, z podziałem na mieszkania i domy bliźniacze. Do dyspozycji mieszkańców oddane będą naziemne miejsca postojowe.

W sprzedaży znajdują się mieszkania 2 i 3 pokojowe, mieszkania z antresolami, oraz domy z garażami jedno i dwustanowiskowymi. Możemy wybrać mieszkanie zarówno z ogródkiem jak i przestronnym tarasem.

Osiedle będzie posiadało wszystkie media jak woda, kanalizacja , prąd i gaz (do ogrzewania) z sieci miejskiej. Do każdego z mieszkań i domów doprowadzony będzie również światłowód.

Graniczący z działką teren zielony zostanie zagospodarowany na park, a powstający w pobliżu zbiornik retencyjny stanie się dodatkowym miejscem do spacerów i wypoczynku. Dla najmłodszych na terenie osiedla przewidziano plac zabaw.

W pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy oraz szkoła podstawowa. W kolejnych etapach osiedla w pobliżu osiedla powstanie pawilon handlowy ze sklepami i usługami. W odległości 1 km od osiedla znajdują się Lidl, Biedronka, stacja Orlen, oraz mniejsze sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Mariusz Zimnowodzki
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa