Przestronne 2 pokojowe mieszkanie - Gdańsk Jasień

lokalizacja: Gdańsk, Potęgowska

401 000 PLN

10 266 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta bez prowizji oraz podatku PCC!

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m2 znajdujące się na 1 piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy ul. Potęgowskiej w Gdańsku - dzielnica Jasień.

Mieszkanie:  • W skład nieruchomości wchodzi sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój - dokładne metraże pomieszczeń przedstawione na planie w galerii zdjęć.  • Mieszkanie będzie dostępne od II/III kwartału 2022 roku i zostanie oddane w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.


Osiedle:


  • Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami produkującymi tlen i antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne.

  • W ofercie znajdują się również miejsca postojowe w hali garażowej (30 000zł), miejsca postojowe zewnętrzne (15 000zł) oraz komórki lokatorskie (2000zł/m2)

  • Na osiedlu powstaną zadaszone miejsca rowerowe i inne elementy małej architektury - place zabaw, ławki itp.


Lokalizacja:

Inwestycja mieści się przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od jeziora Jasień, w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska. W odległości zaledwie 300m znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. W pobliżu przychodnie, przedszkole, szkoła, Biedronka, Designer Outlet, Carrefour. Osiedle jest oddalone od hałaśliwej części miasta co gwarantuje ciszę i spokój oraz bliskość terenów zielonych.


• Gwarantujemy profesjonalną pomoc w finansowaniu nieruchomości.
• W ofercie również inne rozkłady i powierzchnie mieszkań - od. 34,5m2 do 60,76m2.
• Zdjęcia przedstawiają wizualizację osiedla, części wspólnych oraz przykładową aranżację wnętrza mieszkania.

 

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Natalia Kamińska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa