Dom w Sopocie Górnym

lokalizacja: Sopot, Juliusza Słowackiego

2 999 000 PLN

15 784 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszamy do odkrycia domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w najbardziej pożądanym zakątku Sopotu. Ciesz się ciszą i spokojem, otoczonym zielenią i terenami rekreacyjnymi, jednocześnie korzystając z bliskości wszystkich atrakcji Sopotu i doskonałej komunikacji z resztą Trójmiasta.

Ten dom to prawdziwa inwestycja. Oferuje 190m2 powierzchni, podzielonej na 8 niezależnych apartamentów, które od 2011 roku funkcjonują z sukcesem w modelu najmu hybrydowego. Działka o powierzchni 360m2 została zagospodarowana w sposób optymalny, oferując ogród z systemem nawadniania, mały plac zabaw, domek na drzewie, altanę z miejscem na grill oraz parking na 6 samochodów.

Ta nieruchomość to gotowy i funkcjonujący biznes, który można przejąć wraz z firmą obsługującą całość, a także stałymi klientami - średnia ocena na booking wynosi 8,4. Oczywiście, istnieje również możliwość powrotu do pierwotnego układu domu jednorodzinnego lub wydzielenia części mieszkalnej i inwestycyjnej.

Zapraszam na prezentację i z przyjemnością odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania. Pozostaje do Państwa dyspozycji

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Maciej Siemaszko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.