Dom w Sopocie Górnym

lokalizacja: Sopot, Juliusza Słowackiego

2 999 000 PLN

15 784 PLN / m2

Opis nieruchomości

Dom w zabudowie bliźniaczej w najbardziej pożądanej części Sopotu. Cicha i spokojna okolica, pełna zieleni, terenów rekreacyjnych z jednoczesną bliskością wszystkich atrakcji Sopotu i doskonałą komunikacją z resztą Trójmiasta, to tylko niektóre z cech Sopotu Górnego.


Oferowany dom posiada 190m2, został podzielony na 8 niezależnych apartamentów i w modelu najmu hybrydowego funkcjonuje z sukcesem od 2011r. Powierzchnia działki to 360mi została zagospodarowana w bardzo optymalny sposób - do dyspozycji mamy ogród z systemem nawadniania, mały plac zabaw, domek na drzewie, altana z miejscem na grill oraz parking na 6 samochodów. 

Nieruchomość jest gotowym i funkcjonującym biznesem, który można przejąć wraz z firmą zajmującą się pełną obsługą oraz stałymi klientami - średnia ocen na booking to 8,4. Oczywiście istnieje również możliwość powrotu do pierwotnego układu domu jednorodzinnego, bądź wydzielenia części mieszkalnej i inwestycyjnej.

Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz zaprezentuję nieruchomość.

Kontakt do opiekuna:

Home Experts

Maciej Siemaszko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.